Home ::  LEGO ::  City Treinen ::  LEGO 7938 City Passagierstrein
Adviesprijs €119.99

Artikel: 7938

Levertijd: Direct beschikbaar

Internet prijs: € 89.32


LEGO 7938 City Passagierstrein

De nieuwe hogesnelheidstrein staat gereed om de passagiers te laten in- of uitstappen op het station van LEGO City. Met de nieuwe infrarode afstandsbediening met acht kanalen en zeven snelheden kun je acht treinen tegelijk over de buigzame rails naar het station sturen.

LEGO 7938 adviesprijs 119,99




 



Dit artikel is bij 6 webshop(s) gevonden, klik op de link om naar de site te gaan

WebshopPrijs    Verzendkosten    Totaal    
Joppa89.325.9595.27
De Grote Speelgoedwinkel 94.993.9598.94
Toys XL94.991.9596.94
A-Toys96.596.50103.09
Toysavers101.251.95103.20
Bol.com109.991.99111.98


Bekijk de Lego videoclip, klik op play om het filmpje te starten !

De Flash plugin is niet geinstalleerd.



LEGO 7938 City Passagierstrein uit de City Treinen serie voor €119.99


Andere artikelen gekocht door klanten die dit artikel kochten ...