Home ::  LEGO ::  City Politie ::  LEGO 7498 City Politiebureau
Adviesprijs €99.99

Artikel: 7498

Levertijd: Direct beschikbaar

Internet prijs: € 72.95


LEGO 7498 City Politiebureau

Hou de gevangenen tegen die proberen via het riool uit het politiebureau te ontsnappen! Ze komen niet ver. Je achtervolgt ze in je politiewagen. Vang de boeven en breng ze in je politiebus terug naar de gevangenis. Houd de straten van LEGO City veilig met deze set boordevol extra's!

LEGO 7498 adviesprijs 99,99


Dit artikel is bij 7 webshop(s) gevonden, klik op de link om naar de site te gaan

WebshopPrijs    Verzendkosten    Totaal    
Toysavers72.951.9574.90
A-Toys76.256.5082.75
Joppa77.625.9583.57
De Grote Speelgoedwinkel 79.993.9583.94
Bol.com79.991.9981.98
Sinqel79.992.9982.98
Bart Smit109.990.00109.99


LEGO 7498 City Politiebureau uit de City Politie serie voor €99.99


Andere artikelen gekocht door klanten die dit artikel kochten ...