Home ::  LEGO ::  City Wegen ::  LEGO 7280 City Rechte wegenplaten en kruising
Adviesprijs €9.99

Artikel: 7280

Levertijd: Direct beschikbaar

Internet prijs: € 6.97


LEGO 7280 City Rechte wegenplaten en kruising

Twee donkergrijze grondplaten, een met een kruising en een met een rechte weg beiden zijn 32x32 noppen groot.






Dit artikel is bij 7 webshop(s) gevonden, klik op de link om naar de site te gaan

WebshopPrijs    Verzendkosten    Totaal    
Joppa6.975.9512.92
A-Toys8.126.5014.62
Toysavers8.951.9510.90
Sinqel8.992.9911.98
De Grote Speelgoedwinkel 9.993.9513.94
Bart Smit10.990.0010.99
Toys XL11.991.9513.94


LEGO 7280 City Rechte wegenplaten en kruising uit de City Wegen serie voor €9.99


Andere artikelen gekocht door klanten die dit artikel kochten ...