Home ::  LEGO ::  Creative building ::  LEGO 6119 Creative Building System dakelementen
Adviesprijs €12.99

Artikel: 6119

Levertijd: Direct beschikbaar

Internet prijs: € 9.64


Allerlei soorten stenen voor ieder soort dak dat je maar kunt bedenken - aan de slag! Een geweldige aanvulling op je verzameling LEGO stenen.

Lego 6119 Creative Building System LEGO dakelementen


Dit artikel is bij 7 webshop(s) gevonden, klik op de link om naar de site te gaan

WebshopPrijs    Verzendkosten    Totaal    
A-Toys9.646.5016.14
Joppa9.675.9515.62
Toysavers9.951.9511.90
Sinqel9.992.9912.98
De Grote Speelgoedwinkel 10.993.9514.94
Bol.com14.991.9916.98
Bart Smit14.990.0014.99


LEGO 6119 Creative Building System dakelementen uit de Creative building serie voor €12.99


Andere artikelen gekocht door klanten die dit artikel kochten ...