Home ::  LEGO ::  Creative building ::  LEGO 6118 Creative Building System Wielen
Adviesprijs €12.99

Artikel: 6118

Levertijd: Direct beschikbaar

Internet prijs: € 9.64


Een heleboel wielen en andere onderdelen om allerlei voertuigen mee te bouwen - aan de slag! Een geweldige aanvulling op je verzameling LEGO stenen.

Lego 6118 Creative Building System LEGO Wielen


Dit artikel is bij 8 webshop(s) gevonden, klik op de link om naar de site te gaan

WebshopPrijs    Verzendkosten    Totaal    
A-Toys9.646.5016.14
Joppa9.675.9515.62
Toysavers9.951.9511.90
Sinqel9.992.9912.98
De Grote Speelgoedwinkel 10.993.9514.94
Bol.com13.991.9915.98
Toys XL13.991.9515.94
Bart Smit14.990.0014.99


LEGO 6118 Creative Building System Wielen uit de Creative building serie voor €12.99


Andere artikelen gekocht door klanten die dit artikel kochten ...